GuestBook

Návštěvní kniha

Titulek: Xcom EU/EW Vložil: Finch_man Datum: 24.09.2014

enemy unknow i enemy within je fakt skvělý, jediné co mi trošku chybí oproti původním hrám jsou útoky emzáků na základny XCOMu. Trošku by to okořenilo hru :-) jinak za mě oba díly 90%

Titulek: musím mít Originálku abych si zahrál datadisk? Vložil: Jenda Datum: 09.05.2014

Ahojte, dnes jsem si pro netrpělivost koupil originální hru Xcom: Enemy Within, ale zjistil jsem až po koupi při instalaci, že potřebuji originální hru Xcom, kterou nemám. Má otázka zní, dá se tento originální datadisk nějak zahrát na neoriginální původní hře?

Titulek: Konec ? Vložil: Scamp Datum: 20.04.2014

dobrý den, dneska jsem si koupil hru na iPad a je tady plno dulezitych informaci :) ale jestli sjem to spravne pochopil tak mise se nahodne generujou a hra vlasne nema zadny konec ? ze hra proste skonci az prohraju ?

Titulek: X-com Vložil: Dekker Datum: 12.03.2014

Jak to vlastne je s pohybem na globusu a scenováním? nevím zda si to pamatuju dobře, ale globus se měl dát otáčet a ne aby byl vycentrován jen na základnu. Někde jsem i četl, že je tam možnost oscenovat oblast kvůli aktivitě nejen exaltu, ale nemohu najít kde. + Pohlad na základnu mi přijde takoví podivný, našel jsem screeny kde byl mnohem oddálenější než mám já, ale ať jsem zkusil cokoliv tak se mi dařilo jen přiblížit kolečkem na myši, ale už neoddálit dál než na původní vzdálenost. Hru mám koupenou v JRC na steam a češtinu od tud staženou.

Dík za odpověď.

Titulek: Re: X-com Vložil: Dekker Datum: 12.03.2014

sem zapoměl zapsat, že je to X-com: enemy within

Titulek: Re: X-com Vložil: MiLaCzech Datum: 12.03.2014

Ahoj. Pres rolatko na mysi se da priblizovat a oddalovat zakladna. Nejde vsak oddalit tak, aby jsi videl CELOU zakladnu. Na netu se objevily obrazky ktere byly poskladany aby byla zakladna cela, ale takto nejde odzoomovat. Pohyb s globem neni mozny (pokud se nepletu) Toto bylo mozne v puvodni hre. Nevylucuji vsak, ze se da sehnat "uprava" pro toto - nehledal jsem. Dle meho to neni az tak podstatne. ;)

Titulek: Re: Re: X-com Vložil: Dekker Datum: 13.03.2014

aha, takže jen matoucí screeny :), díky. Je možné, že sem si to pomotal s jiným x-comem, už sem jich hrál víc než dost, takže se mi to může trochu motat. Tak pokud s golbem není nijaký interakce tak je to asi opravdu zbytečné to tam dávat.

Díky :3

Titulek: xcom enemy within Vložil: xPepek Datum: 08.03.2014

Zdarec, mohl by me nekdo popsat jak nainstalovat cestinu do xcom enemy within....do xcom enemy unknow to bylo snadne....Mam zakoupenou hru offik ..... ps : diky :D

Titulek: Re: xcom enemy within Vložil: xPepek Datum: 08.03.2014

uz jsem to nasel :D

Titulek: Slévárna Vložil: Ruda Datum: 12.01.2014

Ahoj, všude to na netu hledám, ale nemůžu to najít. Ve slévárně vylepším nebo vynaleznu nový věci, ale kde je vyrobím?.

Záznamy: 31 - 40 ze 101

<< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 >>

Přidat nový příspěvek